Powiększ wielkość tekstu Pomniejsz wielkość tekstu Zastosuj kontrast

KSW 54 - zamów już dzisiaj!

Hitowe polsko-rosyjskie starcie o pas walką wieczoru KSW 54

 

Już 29 sierpnia w najważniejszej walce w historii dywizji lekkiej w KSW i najbardziej wyczekiwanym pojedynku w tym roku w Europie zmierzy się dwóch niepokonanych zawodników. W swojej ostatniej walce w Polsce podwójny mistrz kategorii lekkiej i piórkowej, Mateusz Gamrot, skrzyżuje rękawice w polsko-rosyjskim starciu na KSW 54 z „Cichym Zabójcą” z Dagestanu, Shamilem Musaevem. Stawką pojedynku będzie pas kategorii lekkiej.

 

*****Marian Ziółkowski zastąpi kontuzjowanego Shamila Musaeva w walce wieczoru sobotniego wydarzenia. Okupujący od lat czołowe miejsca w rankingu kategorii lekkiej warszawianin 29 sierpnia zmierzy się z niepokonanym czempionem dwóch kategorii wagowych, Mateuszem Gamrotem, w pojedynku o pas mistrzowski dywizji lekkiej. *****

 

Po spędzeniu niemal całej kariery na białym ringu, a później w klatce KSW, Mateusz Gamrot w sobotę 29 sierpnia pojawi się przed polskimi fanami po raz ostatni. Po zakończeniu dwunastu pojedynków na swoją korzyść i jednego wynikiem no contest, na popularnego „Gamera” czekać będzie finalne wyzwanie. Zawodnik poznańskiego Czerwonego Smoka i American Top Team wejdzie do klatki nieco ponad miesiąc po fenomenalnym występie na gali KSW 53. W połowie trzeciej rundy starcia kończącego trylogię z Normanem Parkiem lekarz zadecydował o tym, że Irlandczyk jest już zbytnio rozbity i walka musi zostać przerwana. Tym samym Gamrot zwyciężył przez nokaut techniczny. Była to już dziewiąta wygrana przed czasem mieszkającego w Poznaniu zawodnika.

 

Zobacz pierwszą zapowiedź walki Gamrot vs Musaev.

 

Na KSW 54 utytułowany kickbokser oraz były pięściarz i pretendent do tytułu mistrza Polski w wadze ciężkiej, Izuagbe Ugonoh zadebiutuje w MMA i zmierzy się w pierwszej walce dla KSW z niedoszłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego, potężnym Francuzem portugalskiego pochodzenia, Quentinem Domingosem. Fani KSW powinni też przygotować się na niezapomniane starcie w czubie kategorii lekkiej. Autor jednego z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji, Maciej Kazieczko, spotka się z Chorwatem Karlo Caput. W kategorii ciężkiej już po raz drugi słynący z błyskawicznych nokautów Michał Andryszak skrzyżuje rękawice z jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA, Michałem Kitą

 

KSW 54 - musisz to zobaczyć!

SOBOTA 29 sierpnia 2020 r. | START godz. 20:00

ZAMÓW DOSTĘP W ECHOSTAR STUDIO I OGLĄDAJ TRANSMISJĘ
NA ŻYWO!

 

Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout

  • Mateusz Gamrot vs Marian Ziółkowski
  • Izuagbe Ugonoh vs Quentin Domingos
  • Michał Andryszak vs Michał Kita
  • Maciej Kazieczko vs Karlo Caput
  • Paweł Polityło vs Bogdan Barbu
  • Łukasz Rajewski vs Bartłomiej Kopera
  • Adam Niedźwiedź vs Kacper Koziorzębski
  • Sebastian Rajewski vs Armen Stepanyan

 

START GALI godz. 20:00

Zapraszamy!

Zamów dostęp do KSW 54 w systemie Pay-Per-View w Echostar Studio w promocyjnej cenie 29,00 zł!

Transmisja będzie dostępna na kanale 258 o nazwie "PPV HD".
Dostęp do wydarzenia można zamówić poprzez SMS najpóżniej do 29.08.2020r. do godz. 20:00.

Wystarczy wysłać SMS na numer 883 150 595 o treści: numer karty cyfrowej telewizji Echostar i KSW54 (numer karty i słowo KSW54 oddzielone kropką).
Przykładowy SMS: 0180000123- 1.KSW54

Koszt SMS zgodny jest z cennikiem operatora komórkowego do sieci ORANGE.

Zanim zamówisz dostęp do wydarzenia w systemie Pay-Per-View sprawdź czy na liście programów masz dostępny program o nazwie PPV HD na kanale numer 258. Jeżeli Twój telewizor/dekoder nie ma na liście kanału 258 PPV HD należy przywrócić dekoder lub w przypadku modułów telewizor do ustawień fabrycznych, a następnie ponownie dostroić całą listę programów. W przypadku posiadania dekodera SD możliwa jest wymiana sprzętu na HD. W przeciwnym wypadku na dekoderach SD dostepny będzie tylko dźwięk bez obrazu.

Instrukcje strojenia dekoderów dostępne są na stronie: Instrukcje strojenia dekoderów.

Wszelkie problemy z odbiorem należy zgłaszać najpóźniej do godz. 22:00 pod numerem telefonu 61 671 00 00 wewn.3. Reklamacje będą rozpatrywane wyłącznie dla problemów zgłoszonych w dniu 29.08.2020 r. do godziny 22:00. Zgłoszenia reklamacyjne wysłane po emisji Gali nie będą uznawane.

---

Echostar Studio Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Abonenta, Os. Bolesława Chrobrego 26, pawilon nr 11 w Poznaniu
tel. 61 671 00 00, e-mail: biuro@echostar.pl

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek - piątek 08:00-18:00
sobota od 9.00 do 13.00


EchostarStudio

 

Pliki do pobrania: