Powiększ wielkość tekstu Pomniejsz wielkość tekstu Zastosuj kontrast

KSW 58

  SOBOTA 30 stycznia 2021 r. | START godz. 20:00

 ZAMÓW DOSTĘP W ECHOSTAR STUDIO I OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO!

 

Walka o pas kategorii piórkowej
KSW Featherweight Championship Bout


Salahdine Parnasse vs Daniel Torres
Szymon Kołecki vs Martin Zawada
Michał Michalski vs Aleksandar Rakas
Michał Andryszak vs Guto Inocente
Shamil Musaev vs Uroš Jurišić
Paweł Polityło vs Dawid Martinik
Robert Ruchała vs Daniel Bažant
Bartłomiej Kopera vs Francisco Barrio

 

Zamów dostęp do KSW 58 w systemie PPV
w Echostar Studio
w promocyjnej cenie 39,99 zł!
 

Transmisja będzie dostępna na kanale 258 o nazwie "PPV HD".
Dostęp do wydarzenia można zamówić poprzez SMS najpóżniej
do 30.01.2021r. do godz. 20:00.

Wystarczy wysłać SMS na numer 883 150 595 o treści: numer karty cyfrowej telewizji Echostar i KSW58 (numer karty i słowo KSW58 oddzielone kropką).
Przykładowy SMS: 0180000123- 1.KSW58

Koszt SMS zgodny jest z cennikiem operatora komórkowego do sieci ORANGE.

Zanim zamówisz dostęp do wydarzenia w systemie Pay-Per-View sprawdź czy na liście programów masz dostępny program o nazwie PPV HD na kanale numer 258. Jeżeli Twój telewizor/dekoder nie ma na liście kanału 258 PPV HD należy przywrócić dekoder lub w przypadku modułów telewizor do ustawień fabrycznych, a następnie ponownie dostroić całą listę programów. W przypadku posiadania dekodera SD możliwa jest wymiana sprzętu na HD. W przeciwnym wypadku na dekoderach SD dostepny będzie tylko dźwięk bez obrazu.

Instrukcje strojenia dekoderów dostępne są na stronie: Instrukcje strojenia dekoderów.

 Wszelkie problemy z odbiorem należy zgłaszać najpóźniej do godz. 22:00 pod numerem telefonu 61 671 00 00 wewn.3, a następnie przesłać reklamację na adres e-mail biuro@echostar.pl. Reklamacje będą rozpatrywane wyłącznie dla problemów zgłoszonych w dniu 30.01.2021r. do godziny 22:00. Zgłoszenia reklamacyjne wysłane po emisji Gali nie będą uznawane.


KSW zacznie rok od walki mistrzowskiej i kolejnego starcia złotego medalisty igrzysk olimpijskich.

Starcie niebezpiecznych strikerów w wadze ciężkiej ostatnią walką Gali KSW58

 Jeden z najbardziej obiecujących zawodników na Starym Kontynencie, specjalista od zgarniania bonusów za walki wieczoru, złoty medalista igrzysk olimpijskich i weteran europejskiej sceny MMA będą głównymi bohaterami pierwszej gali KSW w 2021 roku, która odbędzie się 30 stycznia. Na KSW 58 Salahdine Parnasse stanie do drugiej obrony pasa wagi piórkowej w starciu z Danielem Torresem. Do klatki wejdzie ponownie Szymon Kołecki, a jego rywalem będzie Martin Zawada.

Znany ze swojego bezkompromisowego stylu walki, Michał Andryszak zmierzy się na gali KSW 58 z cenionym i niebezpiecznym kickbokserem Guto Inocente. Michał Andryszak w całej swojej karierze nie poznał jeszcze, jak to jest czekać na decyzję sędziów. „Longer" znany jest z szalenie niebezpiecznego stylu, który najczęściej prowadzi do wygranej Polaka już w pierwszych minutach pojedynku.

Na gali KSW 58 zobaczymy także jednego z najbardziej widowiskowo walczących zawodników w całej organizacji, Michała Michalskiego. Współautor trzech najbardziej widowiskowych starć wieczoru tym razem zmierzy się z podopiecznym legendarnego Mirko „CroCopa” Filipovicia, Aleksandarem Rakasem. Chorwat będzie niebezpieczny w każdej płaszczyźnie, bowiem ma na koncie osiem nokautów i sześć poddań.

Do walki powróci też „Cichy Zabójca” z Dagestanu, Shamil Musaev. Rosjanin jest niepokonany i kończył przed czasem aż dziesięć ze stoczonych pojedynków. Przeciwnikiem 27-latka będzie zawodnik, który jeszcze nie przegrał w zawodowej karierze, Uroš Jurišić. Słoweniec już zapowiada, że przyszedł do KSW po to, by strącić z tronu Roberto Soldicia.

Ponadto na gali zobaczymy młodego i obiecującego Czecha, Davida Martinika, którego w klatce KSW przywita „Polski Orzeł”, Paweł Polityło. Do swojej drugiej walki w KSW stanie niepokonany Robert Ruchała, a jego przeciwnikiem będzie specjalista od nokautów, Daniel Bažant. Kartę walk otworzy natomiast pojedynek niebezpiecznych grapplerów Bartłomieja Kopery i Francisco Barrio.

---

Echostar Studio Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Abonenta, Os. Bolesława Chrobrego 26, pawilon nr 11 w Poznaniu
tel. 61 671 00 00, e-mail: biuro@echostar.pl

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek - piątek 08:00-18:00
sobota od 9.00 do 13.00


EchostarStudio

Pliki do pobrania: