Powiększ wielkość tekstu Pomniejsz wielkość tekstu Zastosuj kontrast

Nowe lokalizacje

Na mapie Poznania pojawiło się nowe przyjazne miejsce do zamieszkania, którego inwestorem jest #AGROBEX. #Wilczak_20c to zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z częścią usługową oraz podziemną halą garażową, ulokowany blisko centrum. Na osiedlu #Internet, #Telewizję_Cyfrową w #technologii_światłowodowej dostarcza Echostar Studio. Dla wszystkich lokatorów przygotowaliśmy specjalną „Ofertę na otwarcie” - szczegółową informację uzyskacie Państwo pod nr 61 671 00 00. Zapraszamy do kontaktu oraz na wirtualny spacer po nowej #inwestycji. Więcej informacji na stronie www.agrobex.pl oraz profilu na FB


 

Miło nam poinformować, że Kamienica Jeżyce to następne miejsce na mapie Poznania, gdzie dostarczamy #Internet, #Telewizję_Cyfrową i Telefon w technologii #światłowodowej! Echostar Studio świadczy usługi w nowej inwestycji #RONSON_DEVELOPMENT „Kamienica Jeżyce” przy ul. Kościelnej 17/19 w Poznaniu. Poznańskie Jeżyce to niezwykłe miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a przeszłość z przyszłością. Kamienica Jeżyce jest ulokowana w jego centrum. W tym miejscu można się zakochać i zostać na zawsze. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem mieszkania w tej okolicy, zapraszamy na oficjalną stronę inwestycji: www.kamienicajezyce.ronson.pl. Specjalnie dla Was – mieszkańców tego osiedla, przygotowaliśmy ofertę „Pakiet dla Kamienicy Jeżyce”, która uwzględnia Wasze indywidualne potrzeby. Pozostajemy do Waszej dyspozycji pod nr 61 671 00 00. Zapraszamy do kontaktu. 

Miło nam poinformoć, że Echostar Studio już wkrótce będzie świadczył usługi internetu światłowodowego, telefonii i telewizji cyfrowej w nowoczesnym biurowcu Quadro Office w Poznaniu u zbiegu ulic Bóżnicza i Małe Garbary. Budynek oferuje 18 lokali biurowych o powierzchni od 44 do 190 m2.
Atrakcyjny projekt architektoniczny, wysoki standard wykończenia i potrzebne
udogodnienia, takie jak winda, kontrola dostępu, klimatyzacja, recepcja i parking sprawiają, że to idealna przestrzeń dla każdego biznesu.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.quadrooffice.pl


 

Z przyjemnością informujemy, że Echostar Studio już teraz świadczy usługi internetu światłowodowego i telewizji cyfrowej na nowej lokalizacji: Osiedlu Czarneckiego. Osiedle to, to jedna z najnowszych inwestycji Unidevelopment SA, która przy współpracy z poznańską spółką Monday Development SA z sukcesem realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Poznania. W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 29 do 76 m2 do wyboru z wydzielonymi kuchniami lub aneksami kuchennymi. Jasne mieszkania z dużymi oknami i obszernymi balkonami tworzą przyjazną przestrzeń, którą z łatwością każdy dopasuje do swoich potrzeb.
Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem mieszkania zapraszamy na stronę dewelopera http://www.osiedleczarnieckiego.pl/


 

Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce Echostar Studio będzie świadczył usługi internetu światłowodowego i telewizji cyfrowej na nowej lokalizacji osiedlu Karpia 25. Osiedle KARPIA 25 to najnowsza inwestycja poznańskiej Spółki „PEKABUD-MORASKO”. To nowoczesny i funkcjonalny projekt, który powstaje na poznańskich Naramowicach a w ofercie ma mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 30 do 88 m.
Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem mieszkania zapraszamy na stronę dewelopera http://karpia25.pl/