Powiększ wielkość tekstu Pomniejsz wielkość tekstu Zastosuj kontrast

Wyjątkowe, sportowe emocje dzięki relacjom Eurosportu w ofercie Echostar Studio

Aż pieć kanałów Eurosportu dostępnych dla wszystkich abonentów - to odpowiedź Echostar Studio na potrzeby fanów sportów zimowych.

Od 9 lutego Echostar Studio udostępni wszystkim posiadaczom oferty cyfrowej trzy specjalne kanały Eurosportu - nieprzerywane reklamami i w jakości HD - bez dodatkowych opłat. Na czas igrzysk w PyeongChang dołączą one do odkodowanych kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2, zajmując po nich kolejne pozycje w dekoderze. Dzięki tej ofercie operator zapewni widzom dostęp do blisko 1000 godzin relacji ze zmagań olimpijczyków w Korei Południowej. Pełna oferta kanałów Eurosportu, właściciela praw do transmisji tego wyjątkowego wydarzenia w Europie, będzie dostępna w ofercie telewizji cyfrowej. Kanały zajmą w dekoderze następujące pozycje:
559 - Eurosport 1 HD, 561 - Eurosport 2 HD, 562 - Eurosport 3 HD, 563 - Eurosport 4 HD, 564 - Eurosport 5 HD.

Zanim zaczniesz kibicować sprawdź czy na liście programów masz dostępne kanały numer 559, 561, 562, 563, oraz 564. Jeżeli Twój telewizor/dekoder nie ma na liście kanałów Eurosport 1,2,3,4,5 HD należy wykonać aktualizację listy programów lub przywrócić dekoder (w przypadku modułów) telewizor do ustawień fabrycznych, a następnie ponownie dostroić całą listę programów. W przypadku posiadania dekodera SD możliwa jest wymiana sprzętu na HD w przeciwnym wypadku na dekoderach SD dostępny będzie tylko dźwięk bez obrazu.