Powiększ wielkość tekstu Pomniejsz wielkość tekstu Zastosuj kontrast

"Otwarte Okno" i Konkurs "FOX Comedy"

KONKURS FOX COMEDY ZAKOŃCZONY I ROZSTRZYGNIĘTY!

NAGRODĘ GŁÓWNĄ ZDOBYWA PANI JOANNA

NAGRODĘ POCIESZENIA NR 1 ZDOBYWA PAN MARIUSZ

NAGRODĘ POCIESZENIA NR 2 ZDOBYWA PAN WITOLD

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!


 

OGLĄDAJ FOX COMEDY W OTWARTYM OKNIE - WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ GADŻETY OD FOX INTERNATIONAL CHANNELS!!!

W miesiącu marcu wszyscy Abonenci cyfrowej telewizji kablowej Echostar Studio mogą zapoznać się z propozycjami stacji FOX. W okresie od 5 do 20 marca br. trwa "Otwarte okno" dla kanałów: FOX Comedy, FOX Comedy HD, FOX i FOX HD. Szczególnie chcemy przybliżyć kanał FOX Comedy w nowej odsłonie.

FOX Comedy to kanał komediowy oferujący wybuchową mieszankę komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki. Stacja zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Na FOX Comedy widzowie obejrzą zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. FOX Comedy to kanał dla widzów o mocnych przeponach!

FOX Comedy można oglądać w naszej telewizji na pozycji 313 oraz w wersji HD na pozycji 413. Kanał FOX dostępny jest na pozycji 315, a w wersji HD na pozycji 415.

Dodatkowo zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania są niepowtarzalne nagrody od FOX International Channels. Nagroda główna to powerbank FOX, koszulka FOX Comedy i pamięć USB FOX Comedy. Nagrodą pocieszenia jest koszulka FOX Comedy i pamięć USB FOX Comedy.

Aby je wygrać wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe:

Pytanie 1.  Jaki zawód uprawia tytułowa Jess z serialu „Jess i chłopaki”? 

a) Jest nauczycielką

b) Jest barmanką

c) Jest kierowcą taksówki

Pytanie 2. Czy uważasz, że przyjaźń damsko-męska jest możliwa? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Odpowiedzi należy przesłać na adres e-mail: biuro@echostar.pl wpisując w tytule wiadomości "Konkurs FOX Comedy". Wiadomość należy uzupełnić o dane: Imię i Nazwisko uczestnika konkursu, Adres gdzie jest zainstalowana aktywna usługa od Echostar Studio, Numer Abonenta. Autorzy poprawnych i najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni zestawami od FOX Channels. Na odpowiedzi czekamy do 20 marca 2015r.

Regulamin konkursu


Zapraszamy do oglądania kanałów FOX w OTWARTYM OKNIE i do udziału w konkursie!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI!


JESS I CHŁOPAKI (Sezon 4) - PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

PREMIERA: CZWARTEK, 5 MARCA, GODZ. 22:00 (dwa odcinki)

Emisja: czwartki o godzinie 22:00 (po dwa odcinki)

Co wydarzy się, gdy trzech średnio rozgarniętych mężczyzn przyjmie pod swój dach pełną życia, nieco ekscentryczną nauczycielkę? Na pewno sporo, zwłaszcza, gdy jej złamane serce jest równie wielkie, co hipnotyzujące oczy. „Jess i chłopaki” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów komediowego talentu Zooey Deschanel („500 dni miłości”)!

Zapraszamy do FOX Comedy!