Powiększ wielkość tekstu Pomniejsz wielkość tekstu Zastosuj kontrast

"Otwarte Okno" i Konkurs "MiniMini+"

KONKURS MINIMINI+ ZAKOŃCZONY I ROZSTRZYGNIĘTY!

LAUREACI KONKURSU TO:

Gryko Józefa i Patrycja, Swaryczewski Radosław, Andruszkiewicz Zbigniew i Krystyna, Czajkowski Bartosz, Canghelaris Roger, Łaniecki Witold.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

 


Z przyjemnością informujemy, że z okazji Dnia Dziecka w dniach od 29 maja do 11 czerwca 2014r. każdy Abonent telewizji cyfrowej Echostar Studio ma możliwość oglądania w "otwartym oknie" programu "MiniMini+" oraz "teleTOON+".

MiniMini+ to pierwszy polski kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym i jedyny, obok teleTOON+, który produkuje własne, edukacyjne programy dla i z udziałem dzieci. To telewizja bezpieczna, wolna od agresji i przemocy, która prezentuje najnowsze, wartościowe produkcje znanych wytwórni światowych i klasykę polskiej animacji. MiniMini+ wspiera najmłodszych w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym, a rodziców w procesie wychowawczym. Kanał jest nadawany od 5:00 do 21:00.

Od 1 czerwca stacja przygotowała dla swoich widzów najnowsze premiery i najpopularniejsze filmy m.in. najnowszą serie popularnego serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia” oraz zupełnie nową serię serialu „Ciekawski George”.

Dzięki promocji "otwarte okno" wszyscy Abonenci cyfrowej telewizji kablowej Echostar Studio będą mogli zapoznać się z propozycjami kanału. Kanał "MiniMini+" dostępny jest w telewizji cyfrowej na pozycji numer 764, a kanał "teleTOON+" na pozycji numer 781.

OGLĄDAJ KANAŁ MINIMINI+ I WYGRYWAJ FANTASTYCZNE NAGRODY OD RYBKI MINIMINI+!!!

Odpowiedz na pytanie:

"Z którym bohaterem znanym z anteny MiniMini+ chciałbyś się spotkać i dlaczego?"

Odpowiedź należy przesłać na adres e-mail: konkursy@miniminiplus.pl wpisując w tytule wiadomości "Konkurs MiniMini+". Wiadomość należy uzupełnic o dane: Imię i Nazwisko uczestnika konkursu, Adres gdzie jest zainstalowana aktywna usługa od Echostar, Numer Abonenta.

Na 15 uczestników konkursu, którzy nadeślą najlepsze odpowiedzi czekają wspaniałe nagrody: pufka MiniMini+ oraz pluszowa Rybka MiniMini+.

Wzięcie udziału w konkursie MiniMini+ równoznaczne jest z zapoznaniem i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Regulamin konkursu w załączniku poniżej.

REGULAMIN

Zapraszamy do oglądania kanału w "otwartym oknie" i do udziału w konkursie!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI!