Powiększ wielkość tekstu Pomniejsz wielkość tekstu Zastosuj kontrast

TV Republika

Miło jest nam poinformować, że w dniu 11 czerwca 2013r. wzbogacamy naszą ofertę telewizji cyfrowej o kanał "TV Republika".

TV Republika to nowy, polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno – informacyjnym. TV Republika to wiadomości, publicystyka, filmy dokumentalne, serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny, programy kulturalne i reportaże. Jest to kanał nadający program 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowo dodanym do oferty programem. Do 24 czerwca 2013r będzie on udostępniony wszystkim naszym Abonentom w specjalnie zorganizowanym dla Państwa promocyjnym Otwartym Oknie.

Nowy kanał dostępny będzie do oglądania na pozycji numer 38.

Rozszerzenie oferty programowej powinno odbyć się automatycznie na większości dekoderów.
W niektórych przypadkach konieczne może okazać się przywrócenie ustawień fabrycznych i ponowne wstrojenie posiadanego przez Państwa dekodera. Instrukcje do przeprowadzenia strojenia dekodera odnajdą Państwo na stronie:

http://www.echostar.pl/pages/show/116

Podobnie w przypadku korzystania z telewizji cyfrowej poprzez odbiornik telewizyjny z DVB-C i modułu CAM może okazać się konieczne wykonanie ponownego wyszukania wszystkich kanałów w Państwa telewizorze.
Pragniemy przeprosić za ewentualne niedogodności.

W razie trudności nasi konsultanci pod numerem telefonu 61 671 00 00 służą pomocą i wsparciem.

Zapraszamy do oglądania programu w otwartym oknie.
Moc pozytywnych emocji i zadowolenia z bogatszej telewizji cyfrowej życzy Państwu Echostar.